Medewerkersschema - Zaterdag - 19-05-2018
Activiteit Tijd Medewerkers
Velden opmaken 07:00 - 08:00
  1. Rick Reubsaet
  2. Cyril Vrusch
  3. Jerney Degens
  4. Anke Trafas
Verzorging scheidsrechters
+ Verzorging medewerkers
09:00 - 18:00
  1. Ineke Reubsaet
  2. Natasja Gerekens
  3. Sandra Hanssen
Wedstrijdsecretariaat 09:00 - 18:00
  1. Theo Hinssen (tot 13:00)
  2. Monika van der Helm (vanaf 13:00)
  3. Thea Cuijpers
  4. Rick Reubsaet
Inzet scheidsrechters 09:00 - 18:00
  1. Jo Reubsaet
  2. Roy Degens
Penningmeester / Secretariaat
Algmeen toernooisecretariaat
09:00 - 02:00 Richard Vrusch / Anja Jacobs
Toezicht camping
Camping regelement handhaven
Aanspreekpunt voor gasten
Contactpersoon: Ed Hoen
vanaf 21:00 beveiliging door Basmans
09:00 - 13:00
  1. Ger Lubbers
  2. Henry Eleveld
...
13:00 - 17:00
  1. Ton Berendsen
...
17:00 - 21:00
    ...
    Beveiliging camping 21:00 - 06:00 Basmans Beveiliging
    Catering buiten (tent)
    Coördinator:
    Yvon Hoen / Nicole QuaedVlieg (10:00 - 17:00)
    09:00 - 13:00
    1. Ingrid v.d. Lei
    2. Suzan Visser
    3. Irma Winkens
    4. Audrey Dortants
    13:00 - 17:00
    1. Sandra Hanssen
    2. Nicole Arts
    3. Sharina Proost (tot 16:00)
    4. Gerard Meijers
    5. Ilse van Helmond - Pepels
    17:00 - 20:00
    1. Paul Storms
    2. Audrey Cortlever
    Verkeersregelaars
    Coördinator: Loe Hayen
    Lunchpakket d.v.z. Ed Hoen
    09:00 - 13:00
    1. Jan Janssen
    2. Martijn Smit
    3. Joep Alzer
    4. Huub Janssen
    5. Huub de Haan
    6. Math Joosten
    Consumptiebonnen verkoop
    incl. leeftijdscontrole
    09:00 - 13:00
    1. Ruud Eywoudt
    2. Monique Mertens
    3. Melanie Smit
    13:00 - 17:00
    1. Marcia Houtvast
    2. Marjo Janssen
    17:00 - 21:00
    1. Ne Munnichs
    2. Mirjam Munichs
    21:00 - 01:30
    1. Paul Otker
    2. Annemarie Otker
    Velden opruimen vanaf 17:00 alle jeugdteams HV Zwart Wit (vanaf D)
    Avondeten commissie 18:00 n.v.t.
    Kantine Alfa Arena
    Bar en tent
    Einde van de avond opruimen! 09:00-20:00: Bar-coördinator:
    Stephan Hinssen
    09:00 - 13:00
    1. Sandra de Waal
    2. Diana Huijnen
    3. Maartje Extra
    4. Frank Vijgen
    13:00 - 17:00
    1. Ellen Ruijters
    2. Ed Dortants
    3. Marcel Meens
    4. Ilona Lubbers
    5. Pieter van der Lei
    17:00 - 20:00
    1. Ellen Ruijters
    2. Suzanne Kuijer
    3. Ilse van Helmond - Pepels (tot 19:00)
    20:00 - 02:00 Heren Recreanten
    Vlaggen inhalen 22:00 Ed hoen
    Douches afsluiten 22:00 Rick Reubsaet / Cyril Vrusch